Верифицированный профиль
10
Месяцев опыта
1
Месяц на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
14
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
2 недели назад
Надаю послуги рієлтора у м. Хмельницький.
Допоможу швидко й безпечно вирішити усі ваші питання з нерухомістю. Спеціалізуюся на купівлі, продажу та оренді квартир.

Для мене важливо, щоб кожна угода була максимально прозорою, зрозумілою та комфортною для клієнта. Уважно ставлюся до запитів, підбираю оптимальні варіанти та супроводжую на всіх етапах — від першої консультації до підписання договору.

Завжди на зв’язку, працюю відповідально та на результат. Буду рада допомогти вам знайти житло або вигідно реалізувати вашу нерухомість.

Продажа квартир (8)

  • ГРАНД
    68 499 $
    1 582 $/м²

    Вінницьке шоссе, 1/8-А

    1 комната
    43 / 24 / 9 м²
    этаж 8 из 9
    2024 год постройки
    2 нед. назад
    У продажі сучасна 1-кім квартира в ЖК Щасливий р-н Виставка | площа 43,3кв.м. | поверх 7/10 - у квартирі виконано ремонтні роботи із якісних матеріалів - вдало зонована, є всі необхідні меблі та техніка для комфортного проживання - тепла підлога по всій квартирі - хороша локація - тихе та затишне місце, поруч є магазини, кавʼярня, автовокзал - на території ЖК є паркомісця, дитячий майданчик, футбольне поле Квартира на ЖК Щасливий стане чудовим варіантом як для особистого проживання, так і для інвестиції, оскільки не потребує фінансових вкладень. Якісна, надійна забудова, благоустрій якої максимально наповнений, і закрита територія будинку додає приватності та безпеки проживання.
    Риелтор
  • ГРАНД
    49 800 $
    1 083 $/м²

    Озёрная ул., (Будинок 1)

    1 комната
    46 / 20 / 18 м²
    этаж 9 из 10
    2026 год постройки
    2 нед. назад
    У продажі простора, правильного планування 1-кімнатна квартира із розкішним виглядом на озеро. Не кутова, західна сторона. Елітний ЖК Едем, дана секція на етапі здачі (ще діє переуступка!). 9/10 поверх | 46кв.м площа Хороше наповнення від забудовника, якісне будівництво. Красива прибудинкова територія, двір закритого типу. 0% комісія агентства!
    Риелтор
  • ГРАНД
    94 000 $
    1 289 $/м²

    Озёрная ул., 14а

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Выставка ЖК Барбарис
    2 комнаты
    73 / 36 / 18 м²
    этаж 6 из 10
    2023 год постройки
    1 мес. назад
    У продажі простора, стильна 2-кім квартира ЖК «Барбарис», р-н Виставка - 73кв.м площа, 6/10 поверх - індивідуальне газове опалення - ремонт виконано у приємних відтінках, що вдало поєднуються між собою - використано якісні матеріали - наявні 2 просторі лоджії із чудовим виглядом на місто - залишаються більшість меблів та техніки - закрита прибудинкова територія, є дитячий майданчик В будинку хороша шумоізоляція, утеплений, обжитий, поблизу є все необхідне для комфортного проживання.
    Риелтор
  • ГРАНД
    40 800 $
    1 007 $/м²

    Миру просп., 62

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Выставка
    1 комната
    41 / 17 / 15 м²
    этаж 8 из 10
    2026 год постройки
    1 мес. назад
    1-кімнатна квартири у ЖК Етно. 8/10 поверх | 40,5кв.м. площа Вартість - 40 800$ +переуступка Хороше місцезнаходження- зручна транспортна розвʼязка, у кроковій доступності уся необхідна інфраструктура. Якісне наповнення квартири від забудовника- двохконтурний котел, розведення електропроводки, штукатурка несучих стін, якісні вхідні двері. Красивий вигляд із вікна, східна сторона, не кутова, лоджія із кухні.
    Риелтор
  • ГРАНД
    41 600 $
    1 027 $/м²

    Миру просп., 62

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Выставка
    1 комната
    41 / 15 / 14 м²
    этаж 7 из 10
    2026 год постройки
    1 мес. назад
    Продаж 1-кімнатної квартири у новітньому ЖК Етно. 7/10 поверх | 40,5кв.м. площа Вартість - 41600$+переуступка Хороше місцезнаходження- зручна транспортна розвʼязка, у кроковій доступності уся необхідна інфраструктура. Якісне наповнення квартири від забудовника- двохконтурний котел, розведення електропроводки, штукатурка несучих стін, якісні вхідні двері. Красивий вигляд із вікна, західна сторона, не кутова.
    Риелтор
  • ГРАНД
    49 300 $
    930 $/м²

    Трудова ул., (Будинок)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА ТРЦ WoodMall ЖК ул. Трудовая, 6/2
    1 комната
    53 / 18 / 19 м²
    этаж 4 из 10
    2026 год постройки
    1 мес. назад
    Пропонується до продажу простора 1-кімнатна квартира. Район Виставка, неподалік ТРЦ Woodmall. 4/10 поверх | 53 кв.м. Планування продумане та функціональне. У квартирі вже виконано значний обсяг внутрішніх робіт: - тепла підлога (коридор, ванна кімната та 2 лоджії) - розведене водопостачання - виконана стяжка підлоги - розведена система опалення, встановлено двоконтурний котел - встановлені якісні вхідні двері Квартира має гарне планування та великий потенціал для створення сучасного інтерʼєру на власний смак. Перспективний район для розвитку інфраструктури. Ідеальний варіант як для комфортного проживання, так і для вигідної інвестиції.
    Риелтор
  • ГРАНД
    77 000 $
    837 $/м²

    Озёрная ул., (Будинок 8)

    3 комнаты
    92 / 56 / 16 м²
    этаж 10 из 10
    2026 год постройки
    1 мес. назад
    Дворівнева квартира в сучасному ЖК Едем. Надійний забудовник Платинумбуд, будинок на етапі здачі, діє переуступка. Загальна площа - 92кв.м. 10-11 поверхи. Переваги: - індивідуальне газове опалення - встановлено двоконтурний котел - власна тераса (з виглядом на озеро) - встановлену резервну систему живлення - стильний та продуманий ЖК - доступний продаж по переуступці
    Риелтор
  • ГРАНД
    47 000 $
    1 009 $/м²

    Степана Бандери ул., 30-А

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Выставка ЖК ул. Степана Бандеры, 32/1
    1 комната
    47 / 20 / 18 м²
    этаж 9 из 10
    2025 год постройки
    1 мес. назад
    1-кім квартира в зданому будинку р-н Виставка, ЖК Степана Бандери - 46,6кв.м площа, 9/10 поверх - чудове, раціональне планування - максимальне наповнення квартири від забудовника - новобудова уже зі сформованим житловим середовищем, є мешканці - можливий продаж під усі держ програми Вартість - 47000$ +переоформлення
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: